Restauracja Karczma Lwowska, ul. Rynek 4

Restauracja Karczma Lwowska, ul. Rynek 4

Restauracje

Restauracje z rabatem

Falafel Bejrut

Falafel Bejrut

Warszawa, ul. Nowolipki 15

RABAT 50%

czytaj więcej

Kanibal v2

Kanibal v2

Warszawa, Chłodna 11

RABAT 24%

czytaj więcej

Restauracja Rozmaryn

Restauracja Rozmaryn

Kraków, ul. Kobierzyńska 47

RABAT 20%

czytaj więcej

Restauracja Angelo

Restauracja Angelo

Sękocin Stary, Aleja Krakowska 116

RABAT 20%

czytaj więcej

Kanibal

Kanibal

Warszawa, Ul. Grzybowa 6

RABAT 20%

czytaj więcej

Karczma Lwowska

Karczma Lwowska Karczma Lwowska

Adres ul. Rynek 4, 50-106 Wrocław

Godziny Otwarcia Poniedziałek – Piątek: od 11 do ostatniego gościa, Sobota: od 11 do ostatniego gościa, Niedziela: od 11 do ostatniego gościa, Możliwość zamawiania dań gorących do godziny: 23

Telefon (48) 71 343 98 87

Fax (48) 71 343 98 87

E-mail karczma@lwowska.com.pl

WWW www.lwowska.com.pl

Typ Kuchni polska, staropolska

Ilość Miejsc w restauracji: 120, w ogródku letnim: 120

Zobacz Pełną Kartę Menu

Opis obiektu

„Tyli zysku co w pysku”  - oto motto właścicieli lokalu „Karczma Lwowska”. Na pierwszym piętrze, które posiada około 120 miejsc siedzących, w tym wydzieloną salę na nieformalne spotkania biznesowe, w swobodnie i  intymnie rozłożonych drewnianych lożach serwowane są staropolskie i pochodzące z kresów wschodnich potrawy firmowe, piwo "Lwowskie" sporządzane wg oryginalnej receptury browarów Piast oraz dania z paleniska węglowego, które kucharz przygotowuje na oczach klientów. Na parterze czekają  własne wypieki, gorące napoje i alkohole, a w tym kwas chlebowy i grzane wino.

Na pewno warto zamówić półmisek staropolski z rusztu: żeberka pikantne, szaszłyk po myśliwsku, roladki schabowe, kaszankę wiejską, karczek z grzybami, kiełbasę białą, a do tego kluski lwowskie, pieczone ziemniaki i pierogi oraz zapiekaną kapustę i kurki w śmietanie. Można też spróbować pieczeń a la Dzieduszycki, gołąbki kresówki, a na deser naleśniki z jagodami i truskawkami.

Dla miłośników alkoholi wybór nie do „przepicia”. Można zacząć od siwuchy, pokosztować starki a skończyć na belwederze. Amatorzy  mocnych wrażeń odnajdą się znów przy palącej śliwowicy. Bardzo bogata karta win, także tych z górnej półki .


Tylko we Lwowie :

Z okien karczmy macie Państwo niepowtarzalny widok na wrocławski Rynek, a w szczególności na Plac Gołębi ze wspaniałą fontanną oraz zabytkowy ratusz. Karczma Lwowska położona jest bowiem w ścisłym centrum starego miasta Wrocławia. Sam lokal jednocześnie przytulny i wyszukany. Ciekawy klimat i wystrój wnętrz oparty na starym drewnie i pamiątkowych bibelotach, a w tym kolekcja unikalnych rysunków i fotografii sprawiają, iż czujemy się w nim jak w staropolskim Lwowie. Dekoracje dobrze dobrane i zgrane ze sobą. Z jednej strony portret Franciszka Józefa, z drugiej - snopy zboża i suszone przyprawy.  Po prostu Galicja.


Cały ten Lwów:

W tle przepiękna i nastrojowa muzyka na żywo w wykonaniu artystów z prawdziwego Lwowa. Idealne miejsce na obiad  w interesach, kolację z kontrahentami czy spotkanie z przyjaciółmi i rodziną.

Karczma przyjmuje chętnie grupy zorganizowane, dla których oferta gastronomiczna oraz cenowa ustalana jest zawsze indywidualnie.

Lokal posiada w okresie letnim ogródek gastronomiczny na około 120 miejsc z ofertą tożsamą z kartą menu restauracji oraz wyodrębnioną salę bankietową na ok. 60 osób.
 

Atuty obiektu

klimatyzacjaklimatyzacja
sektor dla niepalącychsektor dla niepalących
akceptacja kart płatniczychakceptacja kart płatniczych
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
ogródekogródek
akceptacja lunch kuponówakceptacja lunch kuponów

Galeria