Restauracja Dwór Polski, ul. Rynek 5

Restauracja Dwór Polski, ul. Rynek 5

Restauracje

Restauracje z rabatem

Falafel Bejrut

Falafel Bejrut

Warszawa, ul. Nowolipki 15

RABAT 50%

czytaj więcej

Kanibal v2

Kanibal v2

Warszawa, Chłodna 11

RABAT 24%

czytaj więcej

Restauracja Rozmaryn

Restauracja Rozmaryn

Kraków, ul. Kobierzyńska 47

RABAT 20%

czytaj więcej

Restauracja Angelo

Restauracja Angelo

Sękocin Stary, Aleja Krakowska 116

RABAT 20%

czytaj więcej

Kanibal

Kanibal

Warszawa, Ul. Grzybowa 6

RABAT 20%

czytaj więcej

Dwór Polski

Dwór Polski Dwór Polski

Adres ul. Rynek 5, 50-106 Wrocław

Godziny Otwarcia 11:00-23:00

Telefon 71 372 48 96, 71 372 48 98

Fax 71 346 09 80

E-mail restauracja@dworpolski.wroclaw.pl

WWW www.dworpolski.wroclaw.pl

Typ Kuchni polska, międzynarodowa

Ilość Miejsc w restauracji: 300

Opis obiektu

Restauracje Dwór Polski znajdują się w samym sercu wrocławskiego Rynku, w jednej z zabytkowych, XVI wiecznych kamienic. Idąc śladem wielowiekowej tradycyjnej polskiej gościnności, zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszych wnętrz i skosztowania smakołyków przygotowywanych przez Szefa Kuchni. W holu głównym polecamy obejrzenie Galerii Osobistości, które odwiedzały Dwór Polski. Nasze restauracje różnią się wystrojem i serwowaną kuchnią, zatem jesteśmy pewni, że każdy znajdzie w Dworze Polskim swoje ulubione miejsce.
 
Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w Dworze Polskim! Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie pomożemy przy organizacji spotkań i uroczystości w naszych restauracjach. Służymy fachową poradą przy ustalaniu szczegółów.
 
Nasze urokliwe wnętrza tworzą wspaniały klimat do kameralnych spotkań jak i większych uroczystości, a profesjonalna obsługa zadba o zadowolenie Gości. Dużym atutem restauracji Dwór Polski jest lokalizacja na Rynku Wrocławskim.
 
RESTAURACJA KRÓLEWSKA
 
Od strony wrocławskiego Rynku zapraszamy Państwa do eleganckich wnętrz Restauracji Królewskiej, gdzie nasz Szef Kuchni poleca specjały kuchni polskiej i międzynarodowej. Wśród huzarskich zbroi i zabytkowych mebli tworzy się wspaniała atmosfera dla spotkań rodzinnych i biznesowych. Piękny widok na wrocławski Rynek i jego fontannę czyni Restaurację Królewską miejscem tak specjalnym. Składająca się z trzech sal restauracja mieści do 80 osób.
 
KARCZMA PIASTÓW
 
Z typową słowiańską gościnnością zapraszamy Państwa w progi naszej Karczmy. Ludowy wystrój, malowane ściany i nastrojowa muzyka wprowadzą Państwa w charakter tego miejsca. Karta menu Karczmy Piastów to najlepsze smakołyki polskiej kuchni, starannie dobrane ze sobą. Trzy sale Karczmy Piastów mieszczą do 70 osób.

Atuty obiektu

akceptacja kart płatniczychakceptacja kart płatniczych
ogródekogródek
rezerwacja telefonicznarezerwacja telefoniczna
menu wegetariańskiemenu wegetariańskie
dania na wynosdania na wynos

Galeria