Restauracje Oferty Specjalne - Artykuł - Trójmiejskie wesele

Restauracje Oferty Specjalne - Artykuł - Trójmiejskie wesele

Restauracje

Polecamy obiekty


ZOBACZ STRONĘ www.gdynia.wesela.pl

Trójmiejskie wesele

 

Trójmiejskie wesele

www.freedigitalphotos.net

Ślub to nie tylko wyjątkowy dzień pary narzeczonych, ale także rodziców, dziadków, przyjaciół i znajomych. Dlatego tak ważne jest zorganizowanie perfekcyjnego przyjęcia z tortem, szampanem, muzyką i innymi atrakcjami. Oczywiście impreza nie musi być luksusowa, musi za to być dobrze zaplanowana, przebiegać zgodnie z harmonogramem, odbywać się w warunkach estetycznych (czysta restauracja z gustownym wystrojem).

Jeśli para młoda zażyczy sobie ekskluzywne przyjęcie, oczywiście w Gdyni są do tego warunki, np. w Hotelu Nadmorskim czy Hotelu Murat. Cena takiego wieczoru wynosi około 165 złotych za osobę. Budżet wesela naturalnie można obniżyć wybierając mniejszą restaurację. Koszt wynajmu sali zależy od takich udogodnień jak : klimatyzacja, parking, bar z drinkami, dekoracja stołów, skład obsługi.

Na terenie całej Gdyni mamy tym samym ogromny wybór różnorakich punktów organizujących wesela, a do tego liczne salony mody, salony fryzjerskie czy kwiaciarnie. Trójmiasto to także wiele ciekawych miejsc dla fotografii ślubnej. Park Brzeźnieński, Skwer Kościuszki i Starówka to tylko przykłady ulubionych plenerów. Gdynia jako miasto turystyczne ma także ciekawe zaplecze noclegowe.

Mieszkańcy innych miejscowości mogą spokojnie urządzić przyjęcie wynajmując przy tym pokoje dla gości. Bardzo ciekawą formą wesela jest zabawa na statku, oferta szczególnie przypadnie do gustu tym narzeczonym, którzy marzą o oryginalnym świętowaniu.

Wesela Gdynia

 

Przepisy kulinarne

Faszerowane ciasto francuskie

23.06.2024, kuchnia francuska

przygotowanie: 15 min gotowanie: 10 min Składniki: 400 g ciasta francuskiego 3 -4 pieczarki średnie 1 jajko 2 plasterki sera tostowego * trochę sera żółtego 2 plastry szynki gotowanej 1 mała cebula 1 jajko * wegeta, sól, pieprz, chilli, szczypta carry Sposób przygotowania: Ciasto francuskie pokroić na duże kwadraty ok 4 cm bok.

Faszerowane ciasto francuskie

czytaj więcej >>

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Boeuf Bourguignon 23.06.2024, kuchnia francuskaczytaj więcej

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grzybowe flaczki 23.06.2024, kuchnia polskaczytaj więcej

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gnocchi z rozmarynem23.06.2024, kuchnia włoskaczytaj więcej

Typy kuchni

Kuchnia polska

Kuchnia polska nie jest tworem jednolitym. Bardzo trudno wyodrębnić to, co należy do tradycji polskiej kuchni, a co jest naleciałością kulinarną innych państw. Nie da się rozpatrywać jej przeszłości bez wzięcia pod uwagę różnych nurtów, które ją kształtowały.

Chcąc zgłębić historię polskiej kuchni, należy zdawać sobie również sprawę z tego, iż wpływ na jej obecny kształt czytaj więcej

Kuchnia francuska

Francuzi uznawani są za jednych z najlepszych kucharzy na świecie, a francuska kuchnia postrzegana jest jako lekka, ale bardzo smaczna. Francuskie dania to synonim nie tylko wyjątkowego smaku – wielu potrawom przypisuje się również rolę afrodyzjaków. Ile w tym prawdy?

Podstawową cechą francuskiej kuchni są lekkostrawne, ale sycące i smaczne posiłki. Są one spożywane o określonych czytaj więcej

Kuchnia staropolska

Mianem kuchni staropolskiej zwykło się określać to, co działo się w kulinariach Polski do końca XVIII w., dopóki istniała państwowość polska. Rozdzielenie na kuchnię staropolska i polską ma swoje uzasadnienie, bowiem kuchnia staropolska była zupełnie inna od tej, jaką znamy współcześnie.

Wraz z rozwojem świadomości historycznej i kulinarnych zdolności Polaków, wzrasta zainteresowanie czytaj więcej

Kuchnia włoska

Gdy myślimy o kuchni włoskiej, od razu nasuwają nam się dwa skojarzenia: pizza i pasta, czyli makaron. Właśnie z tych dwóch potraw słynie kuchnia włoska, uważanie jednak, że Włosi żywią się jedynie pizzą i makaronem, jest dużym uproszczeniem.

Kuchnia włoska jest bardzo wdzięczna dla kucharzy, bowiem bazuje na prostych składnikach – produktach mącznych, oliwie, warzywach, czytaj więcej

Kuchnia chińska

Kuchnia chińska kojarzona jest powszechnie z trudnymi do wymówienia nazwami potraw, sajgonkami oraz specyficznym smakiem, którym zyskuje swoich zwolenników, jak i zagorzałych przeciwników. Jaka naprawdę jest kuchnia chińska?

Okazuje się, że nie jest łatwo jednoznacznie scharakteryzować kuchnię chińską. Chiny są dużym krajem, położnym na rozległym terytorium. Ogromny obszar, czytaj więcej

 

Polecamy restauracje

Partner Serwisu

restauracje z rabatem