Restauracje Oferty Specjalne - Artykuł - Bankiet w mieście Kopernika

Restauracje Oferty Specjalne - Artykuł - Bankiet w mieście Kopernika

Restauracje

Polecamy obiekty bankietowe


ZOBACZ STRONĘ www.torun.bankiety.pl

Bankiet w mieście Kopernika

 

Bankiet w mieście Kopernika

www.freedigitalphotos.net

Miasto leżące nad Wisłą i Drwęcą, którego prawa strona należy do Pomorza, a lewa do Kujaw. Toruń. Niesamowite, piękne, otoczone lasem, a jednak będące ośrodkiem gospodarczym kraju. Toruńska starówka w 2007 roku była uznana za jeden z siedmiu cudów Polski w plebiscycie zorganizowanym przez Rzeczpospolitą, a Toruński Rynek i Ratusz Staromiejski zajęły 3 miejsce w plebiscycie czytelników National Geographic Polska na 30 najpiękniejszych miejsc na świecie.

Znany dodatkowo dzięki Mikołajowi Kopernikowi, Planetarium i Obserwatorium Astronomicznemu dla wielu kojarzy się również z piernikami. Miasto piękne, choć niejako przytłoczone innymi wielkimi i bardziej sławnymi miastami w Polsce. I to właśnie tu znajduje się Hotel Filmar, który organizuje bankiety. Podchodząc do tego bardzo profesjonalnie, najpierw dokładnie poznaje oczekiwania klienta co do formy koktajlu. Wszystko dzieje się pod czujnym okiem działu marketingu, który dba, by niczego nie zabrakło i by wszystko odbyło się zgodnie z oczekiwaniami klientów.

O podniebienia gości dba sam szef kuchni, który pracował na Lazurowym Wybrzeżu i do każdej potrawy podchodzi z sercem i miłością. Dzięki niemu restauracja może się poszczycić smacznymi i pięknie podanymi daniami. Dodatkowym atutem jest to, że Hotel posiada dwie restauracje, dzięki czemu równolegle mogą się w nim odbywać imprezy zamknięte oraz obsługa codziennych gości. Nic więc nie zakłóci wytwornej atmosfery bankietu.

Bankiety Toruń

 

Przepisy kulinarne

Faszerowane ciasto francuskie

22.07.2024, kuchnia francuska

przygotowanie: 15 min gotowanie: 10 min Składniki: 400 g ciasta francuskiego 3 -4 pieczarki średnie 1 jajko 2 plasterki sera tostowego * trochę sera żółtego 2 plastry szynki gotowanej 1 mała cebula 1 jajko * wegeta, sól, pieprz, chilli, szczypta carry Sposób przygotowania: Ciasto francuskie pokroić na duże kwadraty ok 4 cm bok.

Faszerowane ciasto francuskie

czytaj więcej >>

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grzybowe flaczki 22.07.2024, kuchnia polskaczytaj więcej

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gnocchi z rozmarynem22.07.2024, kuchnia włoskaczytaj więcej

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kalifornia rolls 22.07.2024, kuchnia japońska, sushiczytaj więcej

Typy kuchni

Kuchnia polska

Kuchnia polska nie jest tworem jednolitym. Bardzo trudno wyodrębnić to, co należy do tradycji polskiej kuchni, a co jest naleciałością kulinarną innych państw. Nie da się rozpatrywać jej przeszłości bez wzięcia pod uwagę różnych nurtów, które ją kształtowały.

Chcąc zgłębić historię polskiej kuchni, należy zdawać sobie również sprawę z tego, iż wpływ na jej obecny kształt czytaj więcej

Kuchnia francuska

Francuzi uznawani są za jednych z najlepszych kucharzy na świecie, a francuska kuchnia postrzegana jest jako lekka, ale bardzo smaczna. Francuskie dania to synonim nie tylko wyjątkowego smaku – wielu potrawom przypisuje się również rolę afrodyzjaków. Ile w tym prawdy?

Podstawową cechą francuskiej kuchni są lekkostrawne, ale sycące i smaczne posiłki. Są one spożywane o określonych czytaj więcej

Kuchnia staropolska

Mianem kuchni staropolskiej zwykło się określać to, co działo się w kulinariach Polski do końca XVIII w., dopóki istniała państwowość polska. Rozdzielenie na kuchnię staropolska i polską ma swoje uzasadnienie, bowiem kuchnia staropolska była zupełnie inna od tej, jaką znamy współcześnie.

Wraz z rozwojem świadomości historycznej i kulinarnych zdolności Polaków, wzrasta zainteresowanie czytaj więcej

Kuchnia włoska

Gdy myślimy o kuchni włoskiej, od razu nasuwają nam się dwa skojarzenia: pizza i pasta, czyli makaron. Właśnie z tych dwóch potraw słynie kuchnia włoska, uważanie jednak, że Włosi żywią się jedynie pizzą i makaronem, jest dużym uproszczeniem.

Kuchnia włoska jest bardzo wdzięczna dla kucharzy, bowiem bazuje na prostych składnikach – produktach mącznych, oliwie, warzywach, czytaj więcej

Kuchnia chińska

Kuchnia chińska kojarzona jest powszechnie z trudnymi do wymówienia nazwami potraw, sajgonkami oraz specyficznym smakiem, którym zyskuje swoich zwolenników, jak i zagorzałych przeciwników. Jaka naprawdę jest kuchnia chińska?

Okazuje się, że nie jest łatwo jednoznacznie scharakteryzować kuchnię chińską. Chiny są dużym krajem, położnym na rozległym terytorium. Ogromny obszar, czytaj więcej

 

Polecamy restauracje

Partner Serwisu

restauracje z rabatem