Restauracje Oferty Specjalne - Artykuł - Bankiet z widokiem na Kraków

Restauracje Oferty Specjalne - Artykuł - Bankiet z widokiem na Kraków

Restauracje

Polecamy obiekty bankietowe


ZOBACZ STRONĘ www.krakow.bankiety.pl

Bankiet z widokiem na Kraków

 

Bankiet z widokiem na Kraków

www.freedigitalphotos.net

Kraków zachwyca każdego. Romantyczne zakątki, małe uliczki, historia i zabytki na każdym kroku przemawiające do zwiedzających. Do tego niepowtarzalny klimat miasta powodują, że jest postrzegane prawie jak miejsce magiczne. Zapewniając gościom zaproszonym na bankiet widok na panoramę tego pięknego miasta, sprawimy, że poczują się dopieszczeni i wyjątkowi.

Na pewno będą również wspominać obecność na takim koktajlu długo i z nostalgią połączoną z zachwytem. Jak tego dokonać? Jakie miejsce wybrać? Oczekiwania najbardziej wymagających gości spełni restauracja mieszcząca się w gmachu Akademii Muzycznej w Krakowie, dokładnie na jej dachu. Restauracja u Romana specjalizuje się w organizowaniu bankietów, wesel i przyjęć biznesowych. Do każdej oferty podchodzą indywidualnie, przygotowując ją zgodnie z życzeniem klienta. W związku z tym zarówno menu, jak i cena ustalane są każdorazowo, w zależności od ilości gości i charakteru imprezy. Nie można się więc obawiać rutyny i działania według schematu. Wspaniałe jedzenie i profesjonalna obsługa zapewnią niepowtarzalne chwile, a widok z okna niezapomniane przeżycia estetyczne.

W Krakowie jest kilka Restauracji u Romana, dlatego należy dokładnie sprawdzić adres. Bo choć w każdej z nich spotkamy się z profesjonalną obsługą, która wspomoże organizację swoim doświadczeniem i wiedzą, to tylko w restauracji na dachu Akademii Muzycznej zapewnimy gościom panoramiczny widok na królewskie miasto.

Bankiety Kraków

 

Przepisy kulinarne

Kalifornia rolls

22.04.2024, kuchnia japońska, sushi

Kalifornia rolls - sposób przygotowania: Biały sezam podsmaż na patelni na złoty kolor. Posiekaj kapustę pekińska, awokado pokrój w długie paski. Ugotowane krewetki przetnij na pół. Połowę przygotowanego wasabi wymieszaj z majonezem. Połóż plaster Nori na bambusowej macie obwiniętej do okoła plastikową folią.

Kalifornia rolls

czytaj więcej >>

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zupa ramen z mięsem22.04.2024, kuchnia chińskaczytaj więcej

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gnocci w sosie22.04.2024, kuchnia włoskaczytaj więcej

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krem z brokułów 22.04.2024, kuchnia francuskaczytaj więcej

Typy kuchni

Kuchnia polska

Kuchnia polska nie jest tworem jednolitym. Bardzo trudno wyodrębnić to, co należy do tradycji polskiej kuchni, a co jest naleciałością kulinarną innych państw. Nie da się rozpatrywać jej przeszłości bez wzięcia pod uwagę różnych nurtów, które ją kształtowały.

Chcąc zgłębić historię polskiej kuchni, należy zdawać sobie również sprawę z tego, iż wpływ na jej obecny kształt czytaj więcej

Kuchnia francuska

Francuzi uznawani są za jednych z najlepszych kucharzy na świecie, a francuska kuchnia postrzegana jest jako lekka, ale bardzo smaczna. Francuskie dania to synonim nie tylko wyjątkowego smaku – wielu potrawom przypisuje się również rolę afrodyzjaków. Ile w tym prawdy?

Podstawową cechą francuskiej kuchni są lekkostrawne, ale sycące i smaczne posiłki. Są one spożywane o określonych czytaj więcej

Kuchnia staropolska

Mianem kuchni staropolskiej zwykło się określać to, co działo się w kulinariach Polski do końca XVIII w., dopóki istniała państwowość polska. Rozdzielenie na kuchnię staropolska i polską ma swoje uzasadnienie, bowiem kuchnia staropolska była zupełnie inna od tej, jaką znamy współcześnie.

Wraz z rozwojem świadomości historycznej i kulinarnych zdolności Polaków, wzrasta zainteresowanie czytaj więcej

Kuchnia włoska

Gdy myślimy o kuchni włoskiej, od razu nasuwają nam się dwa skojarzenia: pizza i pasta, czyli makaron. Właśnie z tych dwóch potraw słynie kuchnia włoska, uważanie jednak, że Włosi żywią się jedynie pizzą i makaronem, jest dużym uproszczeniem.

Kuchnia włoska jest bardzo wdzięczna dla kucharzy, bowiem bazuje na prostych składnikach – produktach mącznych, oliwie, warzywach, czytaj więcej

Kuchnia chińska

Kuchnia chińska kojarzona jest powszechnie z trudnymi do wymówienia nazwami potraw, sajgonkami oraz specyficznym smakiem, którym zyskuje swoich zwolenników, jak i zagorzałych przeciwników. Jaka naprawdę jest kuchnia chińska?

Okazuje się, że nie jest łatwo jednoznacznie scharakteryzować kuchnię chińską. Chiny są dużym krajem, położnym na rozległym terytorium. Ogromny obszar, czytaj więcej

 

Polecamy restauracje

Partner Serwisu

restauracje z rabatem