Restauracje Oferty Specjalne - Artykuł - Razem dopłyniemy daleko

Restauracje Oferty Specjalne - Artykuł - Razem dopłyniemy daleko

Restauracje

Polecamy obiekty bankietowe


ZOBACZ STRONĘ www.gdynia.bankiety.pl

Razem dopłyniemy daleko

 

Razem dopłyniemy daleko

www.freedigitalphotos.net

Wielkie wyprawy, otwarte morze, morskie bitwy, piękne kobiety i odważni mężczyźni. Zabrani w taki klimat goście na pewno poczują się wyjątkowo. Dlatego organizując bankiet i zastanawiając się nad dobrym miejscem w Gdyni, natychmiast powinna się nasunąć na myśl restauracja Kapitan Cook. To miejsce wprost stworzone na tego typu imprezy.

Restauracja zachwyci smakoszy zimną płytą, na której znajdą się wędzone ryby, z ich własnej wędzarni, oraz swojskie wędliny. Dodatkowo obsługa zapewnia indywidualny dobór menu oraz dekorację stołów zgodnie z życzeniem klienta. Powierzając im organizację koktajlu ma się stuprocentową pewność, że będzie to najlepsza impreza w mieście, a jednocześnie, że organizator o nic nie będzie się musiał martwić. Oprócz wyśmienitego jedzenia oraz pięknych dekoracji równie pięknych sal restauracja zauroczy i chwyci za serce pięknymi widokami na marine i skwer. Dodatkowo w środku również nie zabraknie elementów typowych dla statków rybackich, pod sufitem dodają uroku sieci i olinowanie, a małe modele statków, żaglowców, podkreślają jeszcze bardziej charakter tego miejsca.

Organizując tu bankiet, a nawet wesele na wielu gości, którzy wymagają dobrej muzyki, również nie można się zawieść. Kapitan Cook ma w swej ofercie również usługi DJ’a oraz muzykę na żywo. Profesjonalni w każdym calu, stworzą bankiet idealny, szyty na miarę każdego, nawet najbardziej wymagającego, klienta.

Bankiety Gdynia

 

Przepisy kulinarne

Zupa krem z kurek z szynką

23.06.2024, kuchnia polska

Zupa krem z kurek z szynką - sposób przygotowania: Marchew, paprykę, cebulę i szynkę pokrój w kostkę. Podsmaż w garnku na oleju. Dodaj posiekany czosnek, całość zalej wywarem mięsno warzywnym. Gotuj na wolnym ogniu około 20 minut, do momentu kiedy wszystkie składniki staną się miękkie.

Zupa krem z kurek z szynką

czytaj więcej >>

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kaczka marynowana23.06.2024, kuchnia francuskaczytaj więcej

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Truskawki w czekoladzie23.06.2024, kuchnia francuskaczytaj więcej

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapiekanka mięsna23.06.2024, kuchnia włoskaczytaj więcej

Typy kuchni

Kuchnia polska

Kuchnia polska nie jest tworem jednolitym. Bardzo trudno wyodrębnić to, co należy do tradycji polskiej kuchni, a co jest naleciałością kulinarną innych państw. Nie da się rozpatrywać jej przeszłości bez wzięcia pod uwagę różnych nurtów, które ją kształtowały.

Chcąc zgłębić historię polskiej kuchni, należy zdawać sobie również sprawę z tego, iż wpływ na jej obecny kształt czytaj więcej

Kuchnia francuska

Francuzi uznawani są za jednych z najlepszych kucharzy na świecie, a francuska kuchnia postrzegana jest jako lekka, ale bardzo smaczna. Francuskie dania to synonim nie tylko wyjątkowego smaku – wielu potrawom przypisuje się również rolę afrodyzjaków. Ile w tym prawdy?

Podstawową cechą francuskiej kuchni są lekkostrawne, ale sycące i smaczne posiłki. Są one spożywane o określonych czytaj więcej

Kuchnia staropolska

Mianem kuchni staropolskiej zwykło się określać to, co działo się w kulinariach Polski do końca XVIII w., dopóki istniała państwowość polska. Rozdzielenie na kuchnię staropolska i polską ma swoje uzasadnienie, bowiem kuchnia staropolska była zupełnie inna od tej, jaką znamy współcześnie.

Wraz z rozwojem świadomości historycznej i kulinarnych zdolności Polaków, wzrasta zainteresowanie czytaj więcej

Kuchnia włoska

Gdy myślimy o kuchni włoskiej, od razu nasuwają nam się dwa skojarzenia: pizza i pasta, czyli makaron. Właśnie z tych dwóch potraw słynie kuchnia włoska, uważanie jednak, że Włosi żywią się jedynie pizzą i makaronem, jest dużym uproszczeniem.

Kuchnia włoska jest bardzo wdzięczna dla kucharzy, bowiem bazuje na prostych składnikach – produktach mącznych, oliwie, warzywach, czytaj więcej

Kuchnia chińska

Kuchnia chińska kojarzona jest powszechnie z trudnymi do wymówienia nazwami potraw, sajgonkami oraz specyficznym smakiem, którym zyskuje swoich zwolenników, jak i zagorzałych przeciwników. Jaka naprawdę jest kuchnia chińska?

Okazuje się, że nie jest łatwo jednoznacznie scharakteryzować kuchnię chińską. Chiny są dużym krajem, położnym na rozległym terytorium. Ogromny obszar, czytaj więcej

 

Polecamy restauracje

Partner Serwisu

restauracje z rabatem